Trefový pohár startuje o víkendu

První kolo Trefového poháru už má svůj jízdní řád (termíny jsou ovšem bez záruky). Každý ze zápasů v něm má rezervován vlastní víkend a o čtveřici semifinalistů bude jasno zřejmě až v nejpozdějším možném termínu.

K úvodnímu zápasu přijede BK Herold Ostrava již tento víkend do Ústí nad Labem, kde jej Výběr Ústecka přivítá v restauraci Praha na Střekovském nábřeží. Dveře se otevřou v sobotu 15.7. ve 13:00 a po celý den budou moci příchozí kromě sledování pohárového zápasu přisednout k tréninkovým stolům a vyzkoušet si bridž na vlastní kůži.

Šlágr kola mezi týmem BK Máj a BK Chaos Bridge se v Českých Budějovicích odehraje o víkendu 29.30.7. v restauraci u Přemysla Otakara na stejnojmenném náměstí. Zápas začne ve 13:00, ale zájemcům lze doporučit příchod na třetí set od 18:00, kdy se restaurace otevře běžnému provozu.

Nezvyklý formát pátek-neděle bude mít zápas BK Trutnov – Severočeský BK o víkendu 4.-6.8. Hráči obou týmů se v sobotu zúčastní tradičního individuálu, který si původní přívlastek Ošerovský zachoval i při změnách místa konání, z nichž to poslední je Hostinec U Škaldů ve Vrchovinách u Nového Města nad Metují.

Podrobnosti posledního zápasu BS Havířov – Dolní Poustevna ještě nejsou k dispozici, ale předběžná dohoda obou týmů stanovila odehrání zápasu na 12.-13.8.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s