Trefový pohár – Zápis o utkání

Formulář zápisu o utkání můžete vytisknout a vyplněný ofotit/naskenovat, nebo jej přímo vyplnit elektronicky. Přílohou jsou zápisy z jednotlivých setů, které mohou být na libovolném formuláři. Zřetelně označujte, o který set zápasu se jedná.

Zápis o utkání (verze pro tisk, pdf)

Zápis o utkání (verze pro přímé vyplnění, Google Sheets)

Čtyřciferné číslo zápasu je uvedeno u rozlosování. První dvě čísla určují ročník soutěže (přesněji rok konání), druhé dvojčíslí udává konkrétní zápas. čím pozdější fáze, tím nižší číslo – 01 je finále, semifinálová utkání mají čísla 02 a 03, atd.

Domácí hráči patří do kolonek 11-19, hostující do kolonek 21-29. Použije-li družstvo více hráčů, lze ostatní napsat do kolonky 1-9 (ta primárně slouží pro vedoucí turnaje) a týmovou příslušnost vyznačit vyplněním kolonky „a dále čísla“.

Do přehledu setů patří čas zahájení hry, čísla identifikující hráče (po dvou číslech do každé kolonky) i rozhodčího (včetně těch nominovaných jedním z týmů), a výsledek na IMP. Kolonka VP neslouží klasické dvacetibodové převodní stupnici, sleduje pouze vítěze setu (případně remízu).

Jako vzor může sloužit Zápis z utkání 1707.