Jihočeský šlágr splnil očekávání

O tomto víkendu přijel pražský tým BK Chaos Bridge do Českých Budějovic k zápasu čtvrtfinále Trefového poháru proti domácímu BK Máj. Hosté plně vytížili dvojici Barnet-Bahník O. z mistrovského týmu celostátní ligy Scarecrow, zatímco na druhém stole se točila trojice Lusk-Posledník-Hlaváč.

Čtyři sobotní sety naplnily předpoklady o vyrovnaném zápase až neuvěřitelnou měrou. Všechny byly rozhodnuty rozdílem 3-6 IMP a vedení domácího týmu 3-1 tak lze vzhledem k celkovému IMP skóre dne 117-108 považovat za šťastné.

V nedělní dohrávce domácí nadějnou pozici využili na první pokus a jediným zřetelným vítězstvím zápasu (39-14) uzavřeli skóre na výsledku 4-1. Mezi domácí šesticí vyčnívá výkon Pavla Pěkného, který si s Jiřím Täuberem i Michalem Humpálem připsal po dvou vyhraných setech a v hodnocení plus/minus získal perfektní skóre +4. Hned čtyřikrát zasedla ke stolu dvojice Pulkrab-Píša, která měla bilanci 3-1 a neutrální skóre 1-1 si připsala poslední z domácích dvojic Kyptová-Humpál.

BK Máj se kvalifikoval do semifinále, kam již dříve postoupil BK Herold Ostrava. Po severu a jihu se Trefový pohár stěhuje na východ Čech, v pátek odpoledne se rozehraje zápas BK Trutnov – Severočeský BK v Hostinci U Škaldů ve Vrchovinách u Nového Města nad Metují. Po sobotní přestávce na tradiční Ošerovský individuál se v neděli ráno zápas přesune do domovského lokálu trutnovského klubu v Hostinci U Kopeckých. Během tohoto zápasu bude rozlosováno semifinále, poslední zápas čtvrtfinále byl vzhledem k termínovým těžkostem se souhlasem pořadatele naplánován až na 19.-20.8.

Zápis o utkání 1704 a zápisové listky

(1704) BK Máj 4 – 1 BK Chaos Bridge

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s