První turnaj 2. celostátní ligy

O prvním lednovém víkendu byla prvním turnajem zahájena bridžová 2. celostátní liga. V lize působí družstvo Teplice, jež je zástupcem Severočeského Bridžového klubu v této soutěži.

Bohužel, v tomto termínu zastihla soutěž naše hráče ve špatném psychickém i herním rozpoložení a to se projevilo také na výsledcích. V prvním i třetím zápase proti družstvům Havířova (Logik) a CHAOS nedokázali naši hráči hrát svůj obvyklý standard, udělali spoustu nevynucených chyb a vysoce prohráli. Pouze ve druhém zápasu s týmem Callimero (loňským účastníkem 1. celostátní ligy) naše družstvo zvítězilo, i když poměrem ne tak vysokým, jak bylo možné.

Vzhledem k uplynulým zkušenostem v této soutěži – budou se hrát ještě dva turnaje po třech zápasech – je předpoklad, že družstvo opustí aktuálně poslední místo a zařadí se minimálně do středu tabulky. Herní potenciál na to družstvo určitě má.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s