Kurs bridže v Ústí nad Labem

Severočeský bridžový klub, z.s. zahajuje kurs bridže pro začátečníky a mírně pokročilé. K účasti srdečně zveme příležitostné hráče této karetní hry, kteří se chtějí seznámit s novými spoluhráči, včetně těch, kteří hrávali před lety a chtějí oprášit své dlouho nepoužívané vědomosti. Předchozí zkušenosti s bridžem však nejsou podmínkou, výuka pomocí průpravných cvičení bude vedena tak, aby se i naprostí začátečníci mohli rychle zorientovat v principech hry. Zkušenější hráči ocení především výuku dražebního systému na bázi Standard American, který se stal celosvětově uznávaným „esperantem“, a jeho obliba poslední dobou výrazně stoupla i v českém prostředí.

Úvodní lekce proběhne ve čtvrtek 8.března od 16:00 v restauraci Praha na střekovské straně Benešova mostu. Na úvodní schůzce bude podle zájmu přítomných upřesněna i frekvence lekcí (pravděpodobně dvakrát za tři týdny). Srdečně zveme zájemce o bridž z Ústí nad Labem i širokého okolí.

Cena dvouhodinové lekce je 40 Kč. První návštěva je zdarma, zapojit se můžete kdykoli v průběhu cyklu (platí i pro úplné nováčky).

S dotazy a připomínkami se můžete obrátit na lektora kurzu Petra Jelínka. Uvítáme též ohlasy zájemců ze vzdálenějších lokalit, pro něž připravujeme pobytovou verzi kursu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s