Členská schůze SBK a vyloučení člena

Vážení členové SBK,

Ačkoli řádné členské schůze našeho spolku probíhaly doposud v lednu, vzhledem ke komplikované situaci ve vedení SBK jsem se koncem srpna se sněmem SBK dohodl na uspořádání členské schůze v sobotu 27.10.2018 od 13:00. Hlavním bodem programu je volba nového předsedy spolku.

Z rodinných důvodů se o další dvouletý mandát nebudu ucházet. Věřím, že se najdou vhodní kandidáti nejen na tuto funkci, ale i na členství ve sněmu, který momentálně funguje v nižším počtu členů, než předpokládají stanovy.

I přes existenci výše uvedené dohody se Jiří Netuka pokusil převzít do svých rukou řízení spolku způsobem, který považuji za neslučitelný se stanovami našeho spolku, proto jsem použil svou pravomoc předsedy a rozhodl o jeho vyloučení ze SBK. Podá-li proti tomuto rozhodnutí odvolání, bude o něm rozhodovat členská schůze jako nejvyšší orgán spolku.

Předběžný program (další body mi můžete navrhovat):

  1. Volba předsedajícího schůze
  2. Odvolání Ing. Jiřího Netuky proti rozhodnutí o zániku členství (bude-li podáno)
  3. Schválení rozpočtu na rok 2018 (nebude-li projednán sněmem)
  4. Volba předsedy SBK
  5. Volba zastupitelů SBK
  6. Různé

Řádná pozvánka bude v souladu se stanovami zveřejněna nejpozději 15 dní před konáním schůze. Věřím, že se zúčastníte v hojném počtu, v souladu se zvyklostmi proběhne po členské schůzi bridžový turnaj (začátek nejdříve ve 14:00).

Petr Jelínek, předseda SBK

Rozhodnutí o vyloučení Jiřího Netuky

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s