Pozvánka na členskou schůzi

Vážení členové SBK,

v souladu s bodem 8 stanov spolku svolávám

3. volební členskou schůzi

Severočeského bridžového klubu, z.s.

Členská schůze se uskuteční v restauraci U Fírů, Stará 1094/76, 400 01 Ústí nad Labem v sobotu 27.října 2018 od 13:00 hodin. Schůze je veřejně přístupná. Hlasovací právo je spojeno s plným členstvím v SBK (Seznam členů s hlasovacím právem).

Program členské schůze

 1. Volba předsedajícího schůze a skrutátora
 2. Zpráva předsedy spolku o činnosti SBK za rok 2018
 3. Odvolání Ing. Jiřího Netuky proti rozhodnutí o zániku členství (Rozhodnutíodvolání)
 4. Schválení rozpočtu SBK na rok 2018
 5. Volba předsedy SBK
 6. Volba zastupitelů SBK
 7. Diskuze o návrhu Ing. Jiřího Netuky na změnu stanov bez možnosti přijetí závazného usnesení (vloženo 19.10.2018)
 8. Různé

Srdečně zvu k účasti všechny plné členy spolku s hlasovacím právem, jakož i ostatní zájemce o fungování SBK a bridžové dění v našem regionu. Po skončení členské schůze se uskuteční bridžový turnaj.

Buštěhrad, 12.10.2018

Petr Jelínek, předseda SBK

 

Vloženo 17.10.: K pořadatelství třetí ligy

4 thoughts on “Pozvánka na členskou schůzi

 1. Tak se Petr Jelínek vybrečel, jak mu všichni bránili. V čem mu bránili? VC Ústí nad Labem byla proti jeho vůli. Turnaj III. ligy byl proti jeho vůli. Sobotní turnaje v Ústí nad Labem, o kterých se ani nezmiňuje, byly proti jeho vůli. Nábor dětí nebo nových členů byly asi taky proti jeho vůli – neudělal v té věci vůbec nic. Prostě všechno, co souviselo s bridžem bylo proti jeho vůli. Ale bridž fungoval, i když proti jeho vůli.
  Chtěl uspořádat III. ligu proti vůli nejméně 8 členů SBK někde v Boleslavi. Jím uvedené důvody – vědomá a sprostá lež, nebo aspoň slabomyslné jednání. Kdyby aspoň chlapsky přiznal „chtěl jsem to, abych se vám pomstil“. Soukromý organizátor Netuka – slabomyslné. Ambice stát se předsedou – slabomyslné.
  Skvělou práci Evy Kolářové, jako jediné v SBK, tady nebudu komentovat.
  Výsledek – zpráva je paskvil. Působení Petra Jelínka v SBK v roce 2018 je zlým snem, ale věřím, že SBK se z toho brzy dostane.
  Jiří Netuka, P. Jelínkem vylučovaný člen SBK

  To se mi líbí

  1. Jiří, děkuji za komentář.

   Sobotní turnaje probíhaly stejně jako v minulém roce. Jediné, co bych mohl zmínit jako novinku je to, že jejich organizátor, dokud byl ještě pokladníkem, si vyplatil peněžní odměnu za jejich pořádání ve výši 300 Kč, aniž by to předsedovi oznámil (prostě to tak napsal do účetnictví). To do oficiálního dokumentu sice napsat můžeme, ale i praní špinavého prádla na veřejnosti by mělo mít hranice.

   Ohledně třetí ligy musím přiznat, že jsem zvažoval výboru ČBS napsat, že jsme moc rozhádaní na to, abychom uspořádali celostátní akci, ať raději pověří jiný klub. Zájem BKP byl vázán na současné konání akce, která se neuskutečnila, takže by se nejspíš hrálo v Trutnově. Pomstil bych se Ti, bylo by to ještě dál. Proč jsem to neudělal, to vysvětlovat nemusím.

   Dlouhodobě se snažíš vyhýbat tvrzením, u nichž lze rozhodnout, zda jsou pravdivá či nikoli. V případě tvrzení o náboru jsi se od této rozumné politiky odchýlil. V Domě dětí a mládeže Ústí nad labem byl kroužek bridže pro děti vypsán dvakrát, bohužel se ani v jednom případě nenaplnil. Tvrzení, že jsem neudělal vůbec nic, je ovšem prokazatelně nepravdivé. Reference možno získat od ředitele PaedDr Jana Eichlera (reditel zavináč ddmul.cz) nebo Michala Krupy (skolastepu zavináč ddmul.cz), který byl organizací pověřen na straně DDM.

   Na soupisce týmů SBK bylo 7 našich členů a 5 nečlenů. Předpokládám, že pracuješ s poměrem 8-4, protože mezi členy v rozhodné době počítáš i Pavla Jabornického, jehož přijetí do SBK jsi zdržel cca o rok, protože jsi mi na něj nedal kontakt ani mu jinak nepomohl ve splnění podmínky pro přijetí, kterou bylo odevzdání vlastnoručně vyplněné přihlášky (odevzdal ji 6.10. na lize). Formulace „proti vůli nejméně osmi členů“ tak může být technicky pravdivá. Těžko však lze hledat devátého, jehož vůle by se do celé záležitosti připletla.* Formulace je tedy průhledně manipulativní.
   Pro účely ověření úsudku dodávám, že z těch sedmi členů, na které jsem měl kontakt, dva nesouhlasili (oba kapitáni), čtyři se mi k lize odmítli vyjádřit na úvodní email z 9.7.2018 i na následnou urgenci s žádostí o odpověď ze dne 31.7.2018. Sedmým je Ludva Kubšovský, jehož názor neznám. Samozřejmě jsem si vědom toho, že stav, kdy mi nadvakrát žádný z pěti členů klubu z Dolní Poustevny neodpoví jedinou větou na slušně formulovaný email, indikuje, že nejsem úspěšný předseda klubu.

   Tvé osobní ambice opravdu prokázat neumím, proto se omezím na prokázání skutečnosti, že SBK nebyl organizátorem třetí ligy Čechy. Do těla článku přikládám email od člena výboru, který je za organizaci celostátní ligy zodpovědný.

   PJ

   *Mimo moji ženu, v jejímž zájmu bylo, aby ji Trutnov nemusel napsat na soupisku v situaci, kdy měl na cestu do Ústí hraniční nedostatek hráčů.

   To se mi líbí

 2. Nebudu a nechci odpovídat. To dělám už rok, jen mi to bere čas a energii. Je to prostě klasika – něco se děje a Ty si z toho vybereš, co se Ti hodí a k tomu připojíš nějakou mlhu. To, co je podstatné mineš.
  Takže konkrétně – co pozitivního jsi udělal? Co konkrétně? S jakým výsledkem?
  HOWGH.
  Jiří Netuka, P. Jelínkem vylučovaný člen SBK

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s