Soutěže

Jádrem činnosti každého sportovního klubu jsou soutěže. Nejvýznamnější bridžovou soutěží je Přebor republiky družstev, v němž družstvo SBK působí ve druhé lize. V sezóně 2016/17 se ještě pod názvem Teplice probojovalo do baráže o nejvyšší soutěž, v níž obsadilo třetí místo ze čtyř účastníků, a do první ligy nepostoupilo. Za tým kapitána Jiřího Netuky dále nastoupili členové SBK Miroslav Jotov, Luděk Kubšovský, Pavel Jabornický a také manželé Kulišanovi z BK Praha. Naopak v týmu Triga z BK Praha nastupovali v první lize manželé Jelínkovi, kteří ve zmíněné baráži skončili poslední, což znamenalo sestup do druhé ligy.

Seriálu Velkých cen se v roce 2017 stejně jako párových přeborů účastnili naši hráči jen sporadicky bez větších úspěchů, hned v prvním roce existence však SBK uspořádal Velkou cenu Ústí nad Labem.

V roce 2017 jsme také spustili Trefový pohár, vyřazovací soutěž klubových týmů (bez účasti hráčů cizích klubů), lteré se v prvním ročníku zúčastnilo 8 klubů. Vítěz ještě není znám, SBK vypadl v prvním kole na půdě BK Trutnov poměrem 1,5-3,5.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s